Dětské dorty Pardubice

Pardubice jsou již po staletí známy svým proslulým perníkem. Dále se zde kromě pivovaru také nachází výrobce nahrážku kávy Kávoviny nebo pekárna Odkolek.

Elektrotechnický průmysl je ve městě rozvíjen především v nové průmyslové zóně, která byla vybudována na přelomu tisíciletí poblíž Starých Čivic. Z pardubické společnosti Tesla pochází radiolokátory Tamara a Věra.
Foxconn

Foxconn je celosvětovou společnost zabývající se poskytováním kompletních řešení v oblasti IT a produkci spotřební elektroniky až po výrobu součástek pro komunikační a elektronická zařízení. Vyrábí všechny součásti osobního počítače s výjimkou čipů. V Pardubicích má pouze montovnu.
Panasonic

Továrna společnosti Panasonic byla v Pardubicích otevřena roku 2001. Vyrábí audio systémy do automobilů pro evropský i mimoevropský trh. Pardubický závod zaměstnává více než tisíc lidí.

Dětské dorty Pardubice jsou obvykle ozdoben svíčkami, kde počet svíček značí oslavencův věk. Tato tradice pochází z Německa, vznikla v 18tém století. Narozeninové dorty jsou asi tím nejčastějším typem dortů, se kterými se setkáme. Vidíme ho při oslavách narozenin či svátků, ale můžeme se s nim setkat i při oslavách výročí. Fotografie narozeninových dortů najdete také na těchto stránkách v sekci Dětské dorty Pardubice.

 

Zdroj:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pardubice

http://fotogalerie-dorty.info/